TAMOP

8181 Berhida, Kossuth Lajos út 11.

Tel.: 88 455 184 és 88 586 680 e-mail: adyiskola@altisk-berhida.sulinet.hu

Köszöntjük iskolánk honlapján!
isi

A RENDEZVÉNYEK menüben olvashatja legújabb híreinket.

2018. április 25-én, szerdán nyílt tanítási nap lesz iskolánkban.
Minden évfolyamon az 1. és a 2. tanórára szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket.

Az EFOP 3.2.4-16 „Digitális Kompetencia fejlesztése” pályázat keretében  iskolánk  pedagógusai számára 9-db i3 és 8 db i7-es processzorral szerelt laptop került kiosztásra a Veszprémi Tankerületi Központ közreműködésével.

lap1  lap2

Várpalotai Járási Hivatal illetékességi területén működő általános iskolákba történő beíratásról szóló "Hirdetmény"

isi

Tájékoztató időpontok hit- és erkölcstan beíratáshoz:

HIT Gyülekezet 2018. 03. 05.             14 óra
Református Egyház: 2018.03. 06.   11 óra
Katolikus Egyház: 2018.03. 08.      14 óra

Kérjük, támogassa adója 1%-ával az
„Öregdiákok az Ady Iskola Jövőjéért Alapítvány”-t!

Adószáma: 18745249-1-19

Köszönettel:
Ady Endre NNNY Általános Iskola és AMI tanulói és dolgozói

Köszönetnyilvánítás
A Berhidai Német Nemzetiségi Kisebbségi Önkormányzatnak az Ady Endre Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola német nemzetiségi nyelvet tanuló gyermekei, tanárai nevében köszönetet mondunk azért, hogy ebben a tanévben is jelentős összeget biztosítottak számunkra tankönyvek, szakkönyvek, oktatási segédanyagok, dekorációk alapanyagának vásárlására.
az iskolavezetés és a szaktanárok